Біографія

XENA – молода естрадна співачка. Народилася у Києві. З юних років тягнулася до музики. Підспівувати під хіти почала з 4 років , а в 6 – написала свою 1 пісню. Батьки помітили талант доньки і з 10 років XENA займалася вокалом з викладачами професійно.

Як і будь-який початківець артист на світанку кар’єри брала участь у безлічі музичних конкурсів і фестивалів,
Наприклад таких як: ” Червона Рута” , “Веселка над Тисою ” , “X- Star ” і т. п.

У 2009 році була записана перша авторська пісня співачки “Так”, яка потрапила в ротацію українських радіостанцій.

У 2010-2011 році XENA заснувала і продюсувала конкурсні вокальні проекти “Твій Шанс ” і ” Живий Звук ” основна мета яких була пошук талантів серед звичайних людей і перша допомога у становленні артистів.

У 2012 році співачка організувала фестиваль ” Краса та Музика ” (Міс Літо 2012) в якому возз’єдналися всеукраїнський літній конкурс краси і музичний фестиваль.

Весь цей час вона не переставала писати і презентувати нові сингли…

У 2013 році у зв’язку з сімейними обставинами співачка переїхала до Республіки Білорусь.

Разом з талановитим білоруським композитором А. Борисовим в липні 2013 року була створена пісня “Ради тебя”, яка стала хітом швидко розійшлася в мережі інтернет, а незабаром з’явилася в ротації популярних бiлоруских радіостанцій.

Після успіху лiтнього синглу артистку стали запрошувати на інтерв’ю білоруські телеканали, а також вона стала гостею республіканських шоу.

Активно виступала в Мінську, гастролювала по Республіці .

Білорусь для XENA стала другою Батьківщиною і саме тому у вересні 2013 вона записала авторську пісню “Город света”
присвячену місту Мінську.

Ставши свідком жорсткого поводження і порушення прав тварин в Білорусі співачка активно виступала на всіх благодійних концертах, допомагала волонтерам і фондам з захисту тварин, збирала документи на відкриття власного притулку для безпритульних тварин.

З появою протестних рухів в Україні, в листопаді 2013 XENA активно підтримувала свою країну, під час мирних протестів їздила на Львівський майдан й виступала там на знак підтримки.

Події 22 січня 2014 перевернули свідомість багатьох українців, після звістки про загибель мирних демонстрантiв, співачка скасувала всі концерти, інтерв’ю та ефіри.

Наприкінці січня 2014 зібравши гумонiтарну допомогу вона повезла її постраждалим в Україну.

З початку найстрашніших днів в історії України 21 століття дівчина намагалась виїхати з Білорусі, щоб допомагати своєму народу і разом з жінками тримати тил, однак виїзд з Республіки був заблокований.

Перший потяг з Мінська до Києва виїхав 24 лютого, cпiвачка відразу ж купила квиток і помчала на Батьківщину, на білоруському кордоні вона була затримана співробітниками прикордонної служби, їй повідомили, що в’їзд в РБ їй заборонений, оскільки дiячка культури потрапила в список не бажаних артистів та персон для Митного союзу, погрожували, не законно утримували кілька годин, після посадили на потяг до українського кордону.

Зараз XENA працює над новою, авторською, в акустичному супроводі програмою і готується до всеукраїнського туру.

А також приймає активну участь та організовує заходи націлені на боротьбу за права тварин.