#XENA на урочистій церемонії нагородження Міжнародної Премії Мессінга

60568987_448268995930463_839019546286227456_n

Співачка #XENA відвідала урочисту церемонію нагородження Міжнародної Премії Вольфа Мессінга як запрошений зірковий гість.

Засновник премії – чорний маг, веретник і учасник телепроекту «Битва екстрасенсів» Денис Малахов вже не перший рік збирає кращих у своїй справі магів, чаклунів, ясновидців, фіналістів та переможців «Битви екстрасенсів», щоб відзначити їх роботу і розповісти про них на весь світ.

Урочиста церемонія нагородження Міжнародної Премії Мессінга почалася з червоної доріжки, по якій пройшлися езотерики, маги, чаклуни, ясновидці, парапсихологи, екстрасенси-пошуковики, біоенергетики та гості свята. Зустрічали гостей байкери з прапорами самої премії, ревом і курсували на площі самої арени.

Премії були удостоєні 15 кращих за підсумками Всеукраїнського народного голосування, хоча заявки на участь подавали сотні людей.

Незабутнє шоу для гостей влаштували барабанщики “RHYTHMMEN”, що грали на «Євробаченні».

Дивували гостей свята своїми художніми номерами також шоу-балет в готичному стилі «Олександрит», ілюзіоніст, переможець шоу «Феномен» Артем Тихевич, еквілібрист Михайло Гаврилюк і Анастасія Зінченко з прекрасним номером «Ангели». А пісня прекрасної співачки Ксанті і оперного співака Олександра Палюшкевіча не залишили нікого байдужим.

Завершилося дійство масштабним фаєр-шоу від “Scorpius”, яке стало гідним фіналом воістину грандіозного і гучного дійства.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *