Співачка #XENA на урочистому відкритті першої виставки сучасного мистецтва «ЧАС»

tdIkpM1QAg8

Співачка #XENA на урочистому відкритті першої виставки сучасного мистецтва «ЧАС»

Співачка #XENA відвідала урочистий закритий передпоказ першої унікальної виставки сучасного мистецтва «Час» на території музею «Золоті Ворота» від арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY.

Гості виставки змогли надихнутися роботами Заслуженого Художника України Валерія Франчука, відомого митця Лери Літвінової, роботи якої придбані для постійної експозиції музею Берліна і брали участь у багатьох культурних Європейських проектах, молодих сучасних авторів Кати Рудаковой та Аліни Гаєвой, фотографів Олени та Тараса Шеренговських. Талановитий Скульптор Микита Зігура, чиї роботи можна побачити на вулицях Києва, вперше представив в Україні унікальну підвісну скульптуру «Галактика».

Метою куратора проекту, Леонори Янко, було об’єднати «Золоті Ворота», місце історичної та культурної слави, разом із сучасним мистецтвом, створивши тандем актуальних цінностей минулого та сьогодення. Адже сучасна розвинена країна відображається не тільки в народних та історичних об’єктах і пам’ятниках, а й у визнаній творчості сучасних діячів мистецтва у своїй країні і за кордоном, які сьогодні є послами культури і високих цінностей. Саме вони на наших очах створюють історію і формують культурний образ країни.

На урочистому відкритті були присутні дипломати, представники посольств і консульств різних країн. Серед них Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт, Президент Британсько-української торгової палати, представники посольств США, Ізраїлю, Арменіїї, Ірландії вшанували організаторів виставки своєю присутністю. Також виставку відвідали відомі колекціонери, митці, поціновувачі сучасного мистецтва та представники преси.

Куратор проекту «ЧАС» Леонора Янко об’єднала культових українських авторів, працюючих в різних напрямках, зібравши у єдиній концепції живопис, скульптуру та професійну фотографію. Гості мали змогу насолоджуватись цим поєднанням у супроводі неземного голосу оперної діви Анастасії Дерун.

Організатори проекту виражають подяку компанії «ВіДі-Пауер», офіційному дилеру преміум-автомобілів JAGUAR, яка стала генеральним партнером заходу. За свою багаторічну історію автомобілі Jaguar підкорили практично всі країни і континенти, даруючи своїм власникам захоплюючі пригоди, впевненість у будь-яких умовах і дійсно новий вимір швидкості. А презентований на відкритті новий кросовер JAGUAR F-PACE червоного кольору створив справжній фурор.

З організацією смачної частини вечору допомогли кафе «Варенье», а вишукану атмосферу створили напої від ТМ «Villa Krim».

Проект «Час» відкриває філософію змін у суспільстві, взаємодію і взаємозв’язок минулого, сьогодення і майбутнього.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *